22. kolo I. hokejovej ligy

18.11.2005 Celý región

HKm Humenné - HK Lietajúce kone Prešov 3:4 po predĺžení (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)\r\nGóly: 24. a 57. Franc, 26. Kukučka - 18. Chovan, 29. Baraník, 60. Kyseľa, 65. ...
HKm Humenné - HK Lietajúce kone Prešov 3:4 po predĺžení (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
Góly: 24. a 57. Franc, 26. Kukučka - 18. Chovan, 29. Baraník, 60. Kyseľa, 65. Imriš

Rozhodovali: P. Grečko - V. Smerek, Tornay
vylúčení: 9:7, navyše: Dancsák 10 minút za nešportové správanie, Mazúch 10 minút za nešportové správanie - Velček 10 minút za nešportové správanie, Ondrej 10+10+trest v hre za nešportové správanie
presilovky: 0:3
1265 divákov

Východniarske derby bolo dramatické až do samého záveru. Hostia sa ujali vedenia, no bojovne hrajúci Humenčania skóre otočili, a keď naklonili misky váh na svoju stranu v závere tretieho dejstva zdalo sa, že uspejú. Pri presilovke a power play hostí však sekundu pred koncom inkasovali a v predĺžení vypili kalich horkosti do dna.
(TASR)

VTJ Trebišov - Dukla Senica 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Góly: 10. Tomáš, 26. Kátlovský, 36. a 60. Saxun - 31. Čobrda, 36. V. Kováč
260 divákov

HC 05 Banská Bystrica - HK VTJ Spišská Nová Ves 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
Góly: 2. Dian, 4. Krúpa, 19. J. Šimčík, 37. Macejka, 51. Košík, 54. Nemčok - 13. Koky
1200 divákov

MŠHK Prievidza - HK Levice 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 16. Bartík, 47. Zachar
545 divákov

ŠHK 37 Piešťany - VTJ Topoľčany 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Góly: 36. Ručkay - 4. O. Lauko, 29. Mleziva, 38. A. Božik, 58. Bosák
480 divákov

HK Trnava - HK 95 Považská Bystrica 3:4 po predĺžení (2:1, 0:0, 1:2 - 0:1)
Góly: 6. Rumpel, 18. Krčula, 60. Polčík - 3. a 56. Koleda, 41. M. Kiška, 65. M. Zaťko